24 września 2022, imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
GO EAST
Berlin
  E-Zacznij  Ateista? Kto to taki?   Wiadomości ze świata wartości  10 inteligentnych dowcipów  Zadra i MOYA Formuła   Zofia  10 najgorszych rzeczy, które cię mogą spotkać na...  Dzieci w szkole  Galeria Roberta Soboty  Piję kawę, czy brać magnez? Tak, jeśli wypijasz wiadro dziennie.  Morderstwo w małym mieście  Z Czarnej Teczki Jurka Lindera  Gry komputerowe. Co warto o nich wiedzieć?  Tosca w Teatrze Wielkim  O spokój sumienia przeciwników W.O.Ś.P.  Allpress Media Communications - o nas

2010-08-02 10:05:21

Wiadomości ze świata wartości

Jesteś w Świecie Wartości.
Pamiętaj! Wszedłeś (weszłaś) na własną odpowiedzialność.
Jeśli Twoje Wartości zostały naruszone, wyjdź czym prędzej i powiadom kogo chcesz.


Jeśli, mimo to chcesz otrzymywać najnowsze informacje ze Świata Wartości, zapisz swój e-mail w newsletterze na 1 stronie.

fot. Jerzy Linder 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl
W dziale

Zrób sobie kibola - wycinanka

Wycinanka dla dzieci od lat 3.

Grodzimy się na potęgę. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo. Życie za płotem podnosi prestiż i odpowiada chłopskiej tradycji, którą mimowolnie kultywują mieszkańcy miast.

Płoty, kraty, szlabany. Tak wyglądają dzisiaj polskie miasta. Grodzi się już nie tylko osiedla, ale też pojedyncze budynki na już ogrodzonym osiedlu, a nawet place zabaw. Podobne zamiłowanie do grodzenia spotkać można jeszcze tylko w Moskwie i Ameryce Południowej.

W Kraśniku na Lubelszczyźnie rośnie w siłę ruch partyzancki... Prawie 70 lat po wojnie.

My partyzanci, czyli skrócona historia partyzantki na ziemi kraśnickiej od 1939 do 2011 r.

Kiedy wypędzać diabła z ciała człowieka wodą święconą?, a w jakich sytuacjach skuteczniejsze będzie kadzidło? Takie problemy rozważa się m.in. na polskich uczelniach. Jeśli wierzyć np. biskupowi Głódziowi diabeł się w Polsce uaktywnił, zwłaszcza w Gdańsku

Kiedy wypędzać diabła z ciała człowieka wodą święconą, a w jakich sytuacjach skuteczniejsze będzie kadzidło? Takie problemy rozważa się m.in. na polskich uczelniach. Jeśli wierzyć, np. biskupowi Głódziowi, diabeł się w Polsce uaktywnił, zwłaszcza w Gdańsku.

Kup sobie odpust

Kościół katolicki w Polsce poważnie obawia się spadku wpływów finansowych. Biskupi przewidują, że znaczna część Polaków nie dokona odpisu podatkowego na kościół. Poszukują pilnie nowych źródeł finansowania. Proponowane przez Konferencję Episkopatu Polski nowe rozwiązania mogą wielu katolikom wydać się zdumiewające.

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe