6 października 2022, imieniny Artura, Brunona, Fryderyki

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
GO EAST
Berlin
  Kraje (countries)  Zbadaj się nim wyjedziesz.  Narty na Słowacji  Luksusowe podróże do Grecji  wyjazdy  Polska  NARTY  Wyszukiwarka miejsc noclegowych   Warszawa i Mazowsze  Rezerwuj i jedź  Salony gier i kasyna stacjonarne tracą popularność na Śląsku  Na rowerze. Podróże małe i duże  Przewodniki  Hotel dla rodziny  Miguel Angel

Hotele Aqua City w Popradzie

fot. Kinga Michno 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

fot. Krzysztof Michno 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

fot. KM 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

fot. archiwum 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

rodzina w basenie 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

Poprad jest niewielkim miastem leżącym u podnóża słowackich Tatr, niedaleko od granicy z Polską. Znajduje się tu ogromny i bardzo nowoczesny park wodny Aqua City Poprad.
Czytaj o Aqua City: http://www.natemat.com.pl/podroze/narty-na-slowacji/aqua-city-poprad.html

W skład kompleksu wchodzą m.in. dwa hotele: trzygwiazdkowy Seasons, nazwa nawiązuje do koloru ścian symbolizujących cztery pory roku oraz czterogwiazdkowy Mountain View z widokiem na Tatry. Oba hotele znajdują się w jednym budynku, a do aqua parku można zjechać bezpośrednio windą.
pokójHotele prezentują wysoki standard, uwagę zwracają eleganckie i komfotowo wyposażone łazienki, w pokoju są też nowoczesne telewizory z telewizją satelitarną, mini bary, lodówki, kąciki z kawą i herbatą, goście otrzymują też szlafroki. Hotele oferują pokoje dwuosobowe z dostawkami, rodzinne i apartamenty.

Hotel Mountain View ocenai dla nas rodzina: Mateusz (8 lat), Kinga (17) oraz ich rodzice: Małgorzata i Krzysztof.

- Jeśli bierzemy pod uwagę atrakcyjność hotelu, to w wypadku hotelu Seasons trzeba go traktować jako całość z parkiem wodnym. Tu przyjeżdża się specjalnie Mateusz i Kingaaby zrelaksować się w Aqua City. Zamieszkanie w hotelu Seasons bądź Mountain View to bardzo komfortowe rozwiązanie. Wybierając się do wodnego parku zakładamy szlafroki i wsiadamy do windy, bez konieczności przebierania i suszenia włosów - twierdzi Małgorzata.

- Nie można mieć zarzutów co do standardu pokojów, mieszkaliśmy w trzygwiazdkowym Seasons, ale standard oceniłbym wyżej niż trzy gwiazdki. Pokoje są wygodne i przestronne, w ogóle jest w nich przyjemnie. Dobrze, że była lodówka, a w pokoju można było sobie zrobić kawę i herbatę. Na telewizję nie mieliśmy zbyt wiele czasu.

- Wyżywienie mieliśmy w hotelowej restauracji, zarówno śniadania, jak też obiadokolacje były serwowane w formie szwedzkiego stołu. To bardzo dobre rozwiązanie. Posiłki były smaczne i w dużym wyborze - ocenia Małgorzata.
Mateusz i Kinga docenii zwłaszcza bogatą ofertę deserów. Krzysztof zaś zwraca uwagę na dość wysokie ceny napojów, piwo, napoje, lampka wina kosztuję ok. 2 euro, co przy niskim kursie złotego sprawia, że jest dość drogo.

Co mi się najbardziej podobało?

Małgorzata: baseny, zwłaszcza wewnętrzne, wieczorne pokazy laserów w Aqua City robią niesamowite wrażenie. Gaśnie wtedy główne światło i każdy basen ma inny kolor, te światła i muzyka tworzą niezapomniany klimat. Oglądaliśmy go 2 razy i każdy był inny.
Odpowiadał mi również bardzo wysoki standard hotelu oraz miła obsługa.
Krzysztof: dla mnie ulubionym miejscem były baseny termalne na zewnątrz.
Kinga: ja głosuję na najcieplejszy basen termalny, sauny oraz pokaz laserowy.
Mateusz: zjeżdżalnie, zwłaszcza niebieska i żółta rura. I oczywiście beseny.

przy śniadaniurodzina w basenieKomu polecają:

Wszystkim. Zwlaszcza rodzinom z dziećmi głównie ze względu na atrakcje aqua parku, jak też standard hotelu. Jest to znakomity sposób na spędzenie weekendu o każdej porze roku. Dłuższy pobyt można wykorzystać na narty (Tatrzańska Łomnica i Strbskie Pleso) lub latem na zwiedzanie i górskie wędrówki.

Ceny

Mogą wydawać się dość wysokie, pokój rodzinny w hotelu Seasons kosztuje ok. 190 euro za dobę. Trzeba jednak pamiętać, że w cenie jest nielimitowany wstęp do parku wodnego, dwa posiłki dziennie. Warto skorzystać z pakietów i zniżek, jakie oferuje Aqua City, np. 7 noclegów w cenia 5, 3 w cenie 2, pakiet: przelot samolotem, noclegi, wyżywienie, wstęp do parku wodnego i karnety narciarski i wiele innych.

Aktualne oferty

http://www.aquacityresort.com/pl/


Zobacz strone Aqua City:
http://www.aquacityresort.com/pl/

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe