24 września 2022, imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
GO EAST
Berlin
  Banki  SodaBlast System. Nowoczesny biznes w zasięgu ręki   Upadłość konsumencka  Praca  Ubezpieczenia  Rodzina  Jak przesłać pieniądze?  Prawo w ruchu drogowym  Przyszłość przelewów w rękach FinTech  Budujemy ogrodzenie. Jak to zrobić zgodnie z prawem?  Kody rabatowe - sposób na tańsze zakupy  Forex - zasady, o których musisz wiedzieć  Jak napisać dobre ogłoszenie o sprzedaży samochodu?
SodaBlast System. Nowoczesny biznes w zasięgu ręki

Myślisz o własnej firmie, nowoczesnym biznesie? Nowoczesna technologia SodaBlast System, zastępująca tradycyjne piaskarki, pozwoli wyprzedzić konkurencję jakością, efektywnością, zapewniając też wysoką opłacalność i satysfakcję z pracy.

SodaBlast Systems to nowej generacji piaskarki, produkowane w USA. Charakteryzują się one tym, że oczyszczają znacznie szybciej od tradycyjnej piaskarki, zużywając przy tym mniej czyściwa i wytwarzając niższe zapylanie.

Technologia i urządzenia są dostępne w Polsce. Jest to propozycja dla przedsiębiorców działających w kraju, jak też tych, którzy chcą spróbować swoich sił na innych rynkach. Chodzi zwłaszcza o bardzo wymagające rynki UE. Czy w Polsce, czy też w krajach Wspólnoty liczy się przede wszystkim wysoka jakość usług w połączeniu z troską o środowisko. To dziś niezbędne warunki nowoczesnego biznesu.

 

Istotne jest pytania jak zacząć, jak sobie poradzić na starcie? Przede wszystkim zapoznać się ze szczegółami na stronie internetowej dystrybutora maszyn i technologi. Otóż SBS System oferuje pełne wsparcie swoim klientom. Dotyczy to m.in. pomocy w uzyskaniu finansowania - leasingu na zakup technologii. Po zakupie maszyny klienci otrzymują wsparcie praktyczne i merytoryczne, a także pomoc w zakresie reklamy i marketingu. Firma oferuje też szkolenia z efektywnego i ekonomicznego oczyszczania.
Maszyny
SodaBlast Systems objęte są 24-miesięczną gwarancją, dystrybutor zapewnia dodatkowo serwis u Klienta, na terenie całego kraju i UE.

Dla kazdego przedsiebiorcy najistotniejsze są pytania: ile to kosztuje, jak kupić oraz oczywiscie ile można zarobić? Te odpowiedzi wraz z przykładowymi wyliczeniami można znaleźć na stronie SodaBlast System.

Efektywność systemu i praktyczne korzyści

Efektywność systemu polega m.in. na możliwości obsługi maszyny tylko przez jedną osobę. Charakteryzuje się on także mniejszym zużyciu czyściwa i paliwa. Dużo wydajniejsza praca, nawet 60 mkw/h oraz 3 razy wyższa szybkość strumienia niż w tradycyjnej piaskarce. Maszyny mogą też pracować nieprzerwanie bez ryzyka zacięcia, w dodatku w każdych warunkach pogodowych.

Kolejną zaletą maszyn SBS jest bardzo wysoka skuteczność, oczyszczają zabrudzenia z którymi nie radzą sobie inne piaskarki. Usuwają wszelkiego rodzaju farby, lakiery, zabrudzenia organiczne, naloty, smary, oleje, sadze po pożarze, tynki, graffiti czy rdzę. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Przy tego rodzaju pracach bardzo istotne jest bezpieczeństwo i wpływ na środowisko. W tym kontekście warto wspomnieć, że soda oczyszczona, stosowana jako czyściwo podlega biodegradacji, jest wodorozpuszczalna po rozbiciu o powierzchnię w trakcie oczyszczania. Stosowane są czyściwa – jak właśnie soda – które są rozpuszczalne i biodegradowalne.

Zastosowanie

sbs1w budownictwie (budynki, elewacje),

przemyśle (maszyny, konstrukcje),

motoryzacji (karoserie samochodów zabytkowych i współczesnych),

marynistyce (łodzie),

drogownictwie (mosty, wiadukty),

zabytkach (pomniki, rzeźby),

oraz wielu innych, gdzie wymagana jest renowacja, odświeżenie, oczyszczenie.

 


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie SBS:

www.sodablastsystems.pl  

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe