24 września 2022, imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
GO EAST
Berlin
  Publicystyka  Інтерв'ю про Польщу та Україну  Polska i Ukraina   Dziennikarze dziennikarzom. Pomoc Ukrainie
Polska i Ukraina

Polska i Ukraina na targach turystyczych UIMT w Kijowie - 2-4 października 2019

Uczestniczyliśmy (kolejny już raz) na największych targch turystycznych w Ukrainie. Nasze czasopismo było dostępne na polskim stoisku, zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. Targi były też doskonałą okazają do podtrzymania współpracy z naszymi ukraińskimi Partnerami oraz nawiązanie nowych kontaktów. Dzięki temu możemy rozszerzyć zasięg dystrybucji czasopisma m.in. o Donieck, Kijów, Sumy, Krzywy Róg, Zatokę, region Zakarpacki.

Targi-3targi2targi1

 

Polska i Ukraina oraz Gdańsk na VINNYSIA JAZZFEST - 20-22 września 2019

Byliśmy w Winicy podczas międzynarodowego festiwalu jazzowego, jednej z najważniejszych imprez muzycznych w Ukrainie. Dzięki pomocy Pana Włodziemierza Szczurka z POT w Kjowie oraz organizatorów Festiwalu mieliśmy swoją ekspozycję gazetową oraz gdańską, na którą materiały dostarczyła Gdańska Organizacja Turystyczna. Zainteresowanie było duże. Rozdawaliśmy publikację, odpowiedaliśmy na pytania dotyczące Gdańska.

Sobotni późny wieczór był przeznaczony na koncert Polish Jazz Night - jedną z największych atrakcji Festiwalu. Wystąpili: Krzesimir Dębski, Kwartet Michała Kobojka, Oleś Brothers oraz artysci projektu Moniuszko in jazz.

koncertkoncert2stoiskastoisko2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska i Ukraina na jarmaku we Lwowie,

zorganizowanym z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy,

24-25 sierpnia 2019

PiU-LwówPiU-Lwow2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska i Ukraina w Centrum Informacji Turystycznej w Odessie i inn.

Dotychczas nasze czasopismo dostępne było w miejskich punktach informacji turystycznej. Od nowego wydania dostępne jest takze w Centrum Informacji Turystycznej stworzonym niedawno przez Odeskie Stowarzyszenie Turystyczne. Od poprzedniego wydania PiU dostępna jest takze w miejskich punktach informacji turystycznej w Charkowie. Do grupy naszych stałych Partnerów dołączyło takze miejskie centrum turystyczne w Żółkwi, uroczym renesansowym mieście niedaleko Lwowa.

Odessa-gazety2

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska i Ukraina na na Dniu Europy w Kijowie - maj 2019 r.

Dzięki uprzejmości i pomocy Polskiej Organizacji Turystycznej w Kijowie nasze czasopismo było dostępne na obchodach Dnia Europy w stolicy Ukrainy.

dzien europygazeta2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska i Ukraina na Targach Turystycznych w Kijowie - październik 2018

Podobnie jak z zeszłym roku nasze czasopismo było dostępne podczas targów turystycznych w Kijowie - największych na Ukrainie. 5. numer (gdańsko - pomorski) oraz 6. (edukacyjny i lubelski) były obecne na stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej i cieszyły się dużym powodzeniem wśrod odwiedzających polskie stoisko.

Niniejszym składam serdeczne podziekowania kijowskiemu przedstawicielstwu Polskiej Organizacji Turystycznej, a szczególnie Panu Dyrektorowi Włodzimierzowi Szczurkowi za pomoc i owocną współpracę.

targitargi2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska i Ukraina na Fetiwalu Partnerstwa we Lwowie (7-9 września 2018)

Drugi już raz PiU była dostępna podczas Festiwalu Partnerstwa we Lwowie. Jest to największa na Ukrainie impreza promująca Polskę oraganizowana przez polski konsulat we Lwowie, Polską Organizację Turstyczną i Urząd Miasta we Lwowie.

Na Festiwalu mieliśy wydanie 5 ("gdańsko - pomorsko - bydgoskie") oraz 6 ("edukacyjne i lubelskie) po ok. tysiąc sztuk z kazdego wydania. Pierwsze czasopismo było dostępne na stoisku promocyjnym Gdańska, drugie u naszych Partnerów, głównie na stosiku miasta Lublina oraz na stoiskach uczelni, obecnych na Festiwalu.

fest1stoiskolublub2gazetystoisko2

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe