24 września 2022, imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Na temat, natemat.com.pl, Piotr Janczarek, Iwona Janczarek
 
Strona główna
Rozrywka i Refleksja
Diety
Podróże
Zdrowie
Prawo i finanse
Ukraina
Smacznie
GO EAST
Berlin
  Żylaki. Poważna choroba układu krążenia  Odporność, przeziębienia, infekcje wirusowe  Nowoczesna metoda leczenia zaćmy  Nowoczesna diagnostyka i leczenie osteoporozy  COVID a hotele - grupa robocza  Nowoczesne leczenie ran z wykorzystaniem związków srebra  Wszystko dla bezpieczeństwa i komfortu gości  Czy leki mogą zapobiec chorobie żylakowej?  Oparzenie! Co robić?  Dziecko  Zatoki. Nowa metoda leczenia  Ból  Chemikalia w jedzeniu. Czy trzeba się ich obawiać? Biomonitorowanie człowieka  Ciśnienie krwi  Choroba zwyrodnieniowa stawów  Okulista  Dlaczego warto zadbać o dobre bakterie?  Stomatologia  Diabetolog  Przed operacją. Jak się przygotować.  Kompresjoterapia. W ciąży i w podróży  Uzależnienia  Zdrowo i bezpiecznie w podróży  Hemoroidy. Objawy i ich łagodzenie. Leczenie.  Borelioza - co trzeba wiedzieć o tej chorobie?  Badania - kalendarz badań profilaktycznych  Neurolog  COVID. Zwróćmy uwagę jak i czym myjemy i dezynfekujemy dłonie  Psychika  Gastrolog  Infekcje intymne  Dermatolog  Karmienie piersią  Laryngolog  Onkolog  Ginekolog i Seksuolog  Ruch, ćwiczenia, sport  Higieniczne mycie rąk, dezynfekcja rąk – jak to robić i dlaczego to takie ważne?  Bezpieczne leki  Kardiolog

Wszystko dla bezpieczeństwa i komfortu gości

 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl

 

drukuj artykuł z portalu natemat.com.pl


Rozmowa z Nilgun Özer, dyrektorką generalną Blue Waters ClubJak bardzo zmieniło się funkcjonowanie tak dużego hotelu w czasie pandemii?

 

W następstwie pandemii hotele zostały zmuszone do dostosowania swoich zasad, tak, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno gościom, jak i pracownikom. Tego oczekują nasi goście. Wychodząc naprzeciw nowym warunkom, zapewniamy gościom komfort i bezpieczeństwo w pokojach, budynku i na zewnątrz. Pracuje nad tym nasz zespół, także firmy zewnętrzne, przeprowadzamy audyty z niezależnymi instytucjami.

 

Czym jest rządowy certyfikat bezpieczeństwa?

Otrzymaliśmy "Certyfikat Bezpiecznej Turystyki". Są to wymagania, które muszą być wdrożone w hotelach i gastronomii, dotyczące kryteriów zapewnienia bezpieczeństwa w warunkach pandemii COVID-19.

 

Jakie podstawowe reguły bezpieczeństwa wprowadziliście Państwo w czasie pandemii?

Zaczynają się one już od momentu meldowania się gości w hotelu. Wszyscy poddawani są pomiarowi temperatury, które wykonywane jest za pomocą kamery termowizyjnej lub termometru. Ponadto nasze pokoje są czyszczone urządzeniem ULV po każdym wymeldowaniu i dobrze wentylowane przed przydzieleniem ich innym gościom. Cały personel jest wyposażony w odzież ochronną i odpowiedni sprzęt. Oczywiście wymagane są maski, środki do dezynfekcji, itp.

 

Czy goście mogą czuć się w pełni bezpieczni?


Tak, goście czują się w pełni bezpieczni od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu. Pomieszczenia wspólne są urządzone zgodnie z zasadami odległości społecznej, podobnie, jeśli chodzi o przygotowanie i ustawienia leżaków, miejsc do siedzenia. Wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz koronawirusa (covid-19) przez specjalistyczne instytucje. Na bieżąco reagujemy na wszelkie nowe informacje, zmiany.

Czy normy bezpieczeństwa wpływają na jakość wypoczynku gości?

Środki i ograniczenia, które zostały podjęte zgodnie z decyzjami odpowiednich organów krajowych i międzynarodowych, mają na celu zdrowie naszych gości. Jesteśmy przekonani, że zasady, których wszyscy będą przestrzegać, zapewnią naszym gościom bezpieczniejszy wypoczynek, nie tracąc nic na jego komforcie i atrakcyjności.

 fot. Blue Waters Club

Blue Waters Club
Side/Antalya/TURKEY
www.bluewaters.com.tr

 

 

O NAS | KONTAKT | REKLAMY | MAPA STRONY | MAPA XML

Netpress, Iwona Janczarek

ul. Cyklamenowa 5, 05-077 Warszawa
Tel: 604 201 109, E-mail: allpress@pro.onet.pl

NBS - najlepsze strony internetowe